/ +421 2 5010 6700 Po – Pi: 8.00 – 18.00 hod.

Naše referencie

Teší nás, že už od roku 1993 sledujeme úspechy našich klientov na Slovensku, v zahraničí a vďaka nim dlhodobo patríme medzi lídrov v oblasti prekladov a tlmočenia v Slovenskej republike.

Veríme, že o pridanej hodnote a spoľahlivosti našich služieb sa čoskoro budete môcť presvedčiť aj vy.

 

adient_logo
Asseco-logo
auto-impex_logo
avita_logo
logo_Baumit_cmyk
beckerman coulters_logo
business lease_logo
Cornhill_logo
Edenred_logo
gefco_logo
Henkel-Logo
Nagel-Group_Logo
oberbank_logo
Obi_logo
phoenix_logo
Tatra_Banka_logo
Thales_Logo
visibility_logo
Volkswagen_logo
zse_logo

Povedali o nás...

Banner

Banner Baterien

Spoločnosť LEXIKA s.r.o. pre nás v roku 2014  zabezpečovala tlmočenie odborného technického školenia z nemeckého jazyka. V mene objednávateľa a účastníkov školenia vyjadrujeme našu vysokú spokojnosť s profesionalitou a kvalitou realizovaného tlmočenia.

Lenka Klučárová, asistentka predaja

Referencie Krúžky v škole

Krúžky v škole

Lexika nám zabezpečila preklad našich učebných materiálov pre lektorov a deti. Okrem kvalitného prekladu a rýchleho dodania oceňujeme, že sami navrhli prekladať dokumentáciu priamo vo formáte InDesign, čím nám ušetrili čas a financie na grafické spracovanie. Lexika bude preto naša jednoznačná voľba aj nabudúce.

Ľubomír Tomko, riaditeľ

DuPont Referencie preklady

DuPont

DuPont ako významný svetový výrobca prípravkov na ochranu rastlín používa prekladateľské služby Lexiky s.r.o. v maximálnej spokojnosti v rámci autorizačných procesov v množstve EU aj non-EU krajín veľa rokov. Aktuálny zonálny regulačný model EU (p. Nar. ES 1107/2009) vyžaduje výrazne interaktívny prístup a napriek univerzalite angličtiny v obore sú autorizačné závery a hodnotenia  členských krajín formulované striktne v národných jazykoch, čo vyžaduje kvalitný a multiodborový prekladateľský servis.

Ivan Dostál, produktový manažér

Letisko Referencie tlmočenie

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava

Tlmočnícke služby spoločnosti LEXIKA – konzekutívne tlmočenie z anglického do slovenského jazyka a naopak – sme využili viac ráz v rokoch 2014 a 2015 počas tlačových konferencií leteckých spoločností na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave. Oceňujeme profesionálny prístup a rýchle vybavovanie objednávok.

Veronika Ševčíková, hovorkyňa

RRG logo

ROTT, RŮŽIČKA & GUTTMANN

Ďakujeme spoločnosti Lexika za profesionálne prekladateľské služby. Dlhé roky sme hľadali odborných prekladateľov vo vysoko špecifických oblastiach najmodernejšieho vývoja technológií, právnych dokumentov, rozsudkov a podaní. Ste prvou agentúrou, kde nám boli poskytnuté všetky druhy prekladov na jednom mieste. Oceňujeme aj množstvo jazykov, do a z ktorých prekladáte. Dodržiavanie termínu dodania prekladu je oceňovanou charakteristickou črtou Vašej spoločnosti.

Martin Guttmann, prokurista spoločnosti

du pont-pioneer logo

Pioneer Hi-Bred Slovensko

S firmou LEXIKA spolupracujeme už dlhé roky. Oceňujeme precíznosť prekladov odborných textov a schopnosť dodať požadovaný preklad v dohodnutom termíne. V prípade potreby vedia spracovať aj náročnejšie témy, alebo pripraviť expresný preklad v dobrej kvalite.

Marek Jakubec, produktový manžér

 SPIE-Logo

SPIE Elektrovod

Už niekoľko rokov spolupracujeme so spoločnosťou Lexika k plnej spokojnosti všetkých strán. Ľudská komunikácia, flexibilný prístup, ochota a v neposlednom prvom rade profesionalita – to sú hodnoty, ktoré si na našom partnerstve vážime. Dlhodobá kooperácia prináša aj ďalšie výhody, okrem iného napríklad aj v podobe znalostí náročnej cudzojazyčnej odbornej terminológie stavebno-energetického sektora, kde ako spoločnosť SPIE Elektrovod pôsobíme. Tešíme sa preto na ďalšiu pohodlnú spoluprácu.

Zuzana Staníková, marketing & PR