Preklad webovej stránky

Váš web preložíme do jazyka vašich zákazníkov.

Kvalitný preklad, resp. lokalizácia webu znamená, že návštevník vašej stránky nespozná, že sa nachádza stránke zahraničnej firmy. Vďaka lokalizácii pôsobí webová stránka na používateľov prirodzenejšie a dôveryhodnejšie, a teda prináša viac konverzií.

Rodení hovoriaci pre dokonalé porozumenie

Pre perfektne zvládnutú lokalizáciu webu je potrebné detailne poznať lokálny trh a jazykové zvyklosti. Preto spolupracujeme s rodenými hovoriacimi z danej krajiny, ktorí preklad prispôsobia miestnej kultúre a texty vyšperkujú do dokonalosti.

Technológie, vďaka ktorým ušetríte

Pri preklade webu využívame najmodernejšie technológie. Preklady realizujeme pomocou prekladateľských softvérov (CAT nástrojov). Vytvoríme pre vás samostatnú prekladovú pamäť. Vďaka nej zabezpečíme jednotnú terminológiu vo všetkých vašich textoch, aj pri neskorších aktualizáciách. A navyše, za preklad toho istého textu neplatíte dvakrát.

Získať cenovú ponuku

  Riešenie na mieru

  Dohodneme sa, aký spôsob realizácie je pre váš web najvhodnejší.

  Prepojenie s CMS

  Náš manažérsky systém môžeme priamo prepojiť s vašimi systémami na správu obsahu (CMS).
  Automatizáciou dosiahneme vyššiu efektivitu celého procesu.

  Vhodné pre: e-shopy, často aktualizované weby, viacjazyčné weby.

  Preklad obsahu vo forme kódu

  Obsah webu (vo forme kódu) sa vyexportuje napr. vo formáte xml alebo html. Preložia sa iba textové časti, kód ostáva nezmenený. Preložené súbory sa naimportujú do novej jazykovej verzie.

  Vhodné pre: weby s rovnakou štruktúrou vo všetkých jazykoch.

  Vykopírovanie textu

  Text manuálne skopírujete, napr. do Wordu a po preložení ho opäť vložíte do príslušnej jazykovej verzie. Tento spôsob je prácnejší, no nevyžaduje si žiadne špeciálne technológie.

  Vhodné pre: menej komplikované weby, weby s menším rozsahom.

  Kompletné služby pod jednou strechou

  Okrem samotného prekladu webstránky zabezpečíme aj jej testovanie ešte pred publikáciou. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že vaše texty budú na celej webstránke umiestnené logicky aj vizuálne správne.

  Radi pre vás preložíme aj PPC kampane, newslettre, komunikáciu na sociálne siete či iný obsah smerujúci na váš web.

  Zabezpečíme pre vás aj rešerš kľúčových slov pre SEO.

  Rôzne odbory, rôzne jazyky

  Či už sa vaša firma venuje strojárstvu, stavebníctvu, cestovnému ruchu alebo vlastníte e-shop, s vašimi textami budú pracovať na slovo vzatí odborníci. Spolupracujeme s prekladateľmi, ktorí sa špecializujú na viac ako 120 oblastí.

  Potrebujete preklad do viacerých jazykov? Zverte ho do našich rúk. Prekladáme do/z hlavných európskych a svetových jazykov.

  Máte záujem o preklad webovej stránky?

  Napíšte nám, pripravíme vám cenovú ponuku.