/ +421 2 5010 6700 Po – Pi: 8.00 – 18.00 hod.

Lokalizácia softvéru, aplikácií a on-line obsahu

Vaše produkty a služby preložíme do jazykov vašich zákazníkov.

Softvér dnes takmer všetci používame na každom kroku ako spotrebitelia alebo v práci. Pre úspešný predaj na svetových trhoch je lokalizácia softvéru a produktov nevyhnutnosť. 

Pridajte sa k spoločnostiam, ktoré úspešne predávajú svoje produkty a služby na zahraničných trhoch. 

Získať cenovú ponuku

Všetkým našim klientom sa snažíme pomôcť samostatne a individuálne

Softvér

Lokalizácia softvéru je špecifický proces, ktorý si vyžaduje dôraz na presnosť a výstižnosť obsahu vzhľadom na kontext v samotnom programe či aplikácii.

Online obsah

Multilingválny obsah na webe, on-line portáloch a sociálnych sieťach je nevyhnutná súčasť komunikácie so zákazníkmi a s obchodnými partnermi.

Dokumentácia

Uistite sa, že vaši zákazníci budú môcť plnohodnotne používať váš produkt vďaka kvalitne preloženej tlačenej, elektronickej alebo multimediálnej dokumentácii.

Jazyky

Vďaka širokej sieti lingvistov, revízorov a ďalších špecialistov, vždy rodených hovoriacich pre danú krajinu a jazyk, zabezpečíme lokalizáciu do všetkých hlavných svetových aj long-tailových jazykov tak, aby ich koncový používateľ považoval za natívne.

Automatizácia

Lokalizácia zvyčajne zahŕňa viacero prepojených procesov a množstvo aktualizácií produktu pred alebo po jeho uvedení na trh. Vďaka automatizácii procesov je možné značne eliminovať chyby spôsobené ľudským faktorom, efektívnejšie využiť zdroje a znížiť náklady na lokalizáciu produktu.

Nástroje a formáty súborov

Využívame množstvo lokalizačných a prekladateľských nástrojov (CAT nástroje), ktoré umožňujú efektívne a kvalitne spracovať rôzne dátové formáty, dodržať lingvistické a technické parametre lokalizovaného obsahu.

Prepojenie s vaším CMS

Naše manažérske systémy a lokalizačné nástroje môžeme priamo prepojiť so zákazníckymi systémami na správu obsahu (CMS) a automatizáciou dosiahnuť vyššiu efektivitu lokalizačného procesu.

V čom sme lepší ako ostatní?

Môžete sa spoľahnúť, že kvalitne preložený obsah, náš zákaznícky orientovaný prístup, ochota pomôcť a poskytnúť spoľahlivé a kompletné riešenie vašich lokalizačných potrieb vám umožnia sústrediť sa na váš biznis, aby ste mohli úspešne predávať po celom svete.

Máte záujem o naše služby?

Napíšte nám, budeme Vás kontaktovať.