Ako pracuje Lexika

V LEXIKE pre vás denne prekladáme a tlmočíme do angličtiny, nemčiny či maďarčiny, ale zabezpečili sme už aj preklady do paštčiny, swahilčiny alebo čínštiny.

Našou doménou sú preklady právnych, finančných, medicínskych a technických dokumentov. Od nášho založenia v roku 1993 sme však získali dostatok skúseností v desiatkach rôznych odvetí. Obrátiť sa na nás môžete skutočne s čímkoľvek.

Vaše texty hravo preložíme vo všetkých klasických formátoch, či už prídete s PDF, MS Word, Adobe InDesign, XML alebo XLIFF, hovoríme jazykom vašich klientov i vášho softvéru.

Opýtajte sa nás!

  Znalosti znamenajú slovnú zásobu

  Na každú problematiku máme odborníka na slovo vzatého. Doslova.

  K službám sú vám špecialisti na viac ako 67 odborov. Právnické, finančné a audítorské texty zvládame rovnako ako texty z oblasti automotive, strojárenstva, energetiky či stavebníctva.

  Stovky jazykových kombinácií

  Prekladáme zo všetkých a do všetkých jazykov. Najväčší dopyt je po prekladoch cudzích jazykov do slovenčiny a češtiny, svojim klientom však poskytujeme viac než to: preklady realizujeme vo viac než 300 jazykových kombináciách.

  Termíny dodania

  Skúsenosti, množstvo prekladateľov a bohatá história spoločnosti LEXIKA sú vám garanciou, že vaše termínové a objemové požiadavky splníme aj pri expresných a veľmi rozsiahlych množstvách.

  Preklady s modernými technológiami

  Prekladateľské nástroje robia preklady efektívnejšie a kvalitnejšie. Preto vám s pomocou špecializovaných CAT nástrojov môžeme znížiť náklady a zvýšiť kvalitu prekladov.

  Všetky formáty vstupov i výstupov

  Vaše odborné texty preložíme vo všetkých bežne používaných softvérových formátoch vrátane formátov pre DTP programy a iný špecializovaný softvér.

  Bežné formáty

  Typ obsahuTyp súboru
  Dokumentydoc, docx, rtf, odt, dot, dotm
  Tabuľkyxls, xlsx, xlsm, csv
  Prezentácieppt, pptx, pps, pptm
  Procesné mapyvso, vsd
  Audio a Videomp3, avi, wav, mpeg
  Grafikaindd, idml, psd, ai, tiff, bmp
  Webhtml, htmlx, phtml, xml, xliff
  Ostatnépdf
  CAT formátyxliff, sdlxliff, mqxliff, ttx, po

  Máte špecifickú otázku?

   Potrebujete preložiť špecifický jazyk, formát súborov alebo odbornú oblasť?

  Napíšte nám, budeme Vás kontaktovať.