Tlmočenie na diaľku

Vzdialenosť už viac nie je problém.

Vďaka našim profesionálnym tlmočníkom vybavíte komunikáciu efektívne aj na diaľku. Tlmočenie na diaľku, známe aj ako dištančné tlmočenie, je čoraz vyhľadávanejšou službou.

Aké sú výhody tlmočenia na diaľku?

Nižšie náklady – nie je potrebné hradiť ubytovanie, cestovné či stravné pre tlmočníka, prípadne iné náklady spojené s tlmočením.

Rýchlosť a efektivita – tlmočník nemusí byť prítomný na mieste tlmočenia.

Flexibilita – spôsob tlmočenia a online platforma podľa vášho výberu.

Možnosť vyhotovenia záznamu – k záznamu sa môžete kedykoľvek vrátiť alebo ho zdieľať s kolegami.

Ako prebieha tlmočenie na diaľku

Poviete nám, čo potrebujete a spoločne vyberieme najvhodnejší spôsob. Tlmočenie na diaľku prebieha  prostredníctvom online aplikácie, videohovoru, konferenčného hovoru alebo cez telefón. Na diaľku zabezpečujeme konzekutívne tlmočenie, rovnako ako aj simultánne.

Získať cenovú ponuku

  Online tlmočenie

  Vďaka video prenosu je online tlmočenie veľmi blízke tlmočeniu naživo.

  Technologický pokrok nám umožňuje využiť široké spektrum aplikácií. Online tlmočenie môže prebiehať prostredníctvom bežných komunikačných aplikácií ako napríklad Skype či Zoom. Pre profesionálne a väčšie podujatia sú k dispozícii online platformy vyvinuté špeciálne pre potreby tlmočenia.

  Tlmočenie cez telefón

  Tlmočenie cez telefón je jednoduchou formou tlmočenia na diaľku.

  Je vhodné najmä ak potrebujete niečo rýchlo odkomunikovať s druhou stranou. Pomocou konferenčného hovoru vieme prepojiť viacero účastníkov hovoru naraz. Tlmočenie cez telefón môže prebiehať aj priamo vo vašej kancelárii.

  Kedy využijete tlmočenie na diaľku

  • obchodné stretnutia,
  • firemné porady,
  • rokovania,
  • školenia,
  • konferencie,
  • komunikácia na pošte, s úradmi,
  • komunikácia s nemocnicou,
  • komunikácia na polícii,
  • a podobne.

  Jazyky

  Najžiadanejšími jazykmi na tlmočenie sú angličtina a nemčina. Tlmočenia na diaľku zabezpečíme vo všetkých hlavných európskych a svetových jazykoch v kombinácii so slovenčinou a s češtinou alebo medzi cudzími jazykmi.

  Profesionálni tlmočníci

  Spolupracujeme so špičkovými profesionálmi, ktorí ovládajú biznis etiketu a zachovávajú diskrétnosť. Majú skúsenosti s diplomatickým protokolom a účasťou na významných podujatiach a tlmočeniach na Slovensku a v zahraničí.

  Máte záujem o tlmočenie na diaľku?

  Napíšte nám, budeme vás kontaktovať.