Referencie od prekladateľov

Za 25 rokov našej pôsobnosti sme mali potešenie spolupracovať so stovkami prekladateľov zo Slovenska, z Českej republiky i z ďalších krajín.
K prekladateľom vždy pristupujeme profesionálne a s úctou, ako k rovnocenným partnerom.

Do dobrých vzťahov s našimi prekladateľmi sa snažíme vniesť pridanú hodnotu vďaka ľudskému a priateľskému prístupu, o čom vás radi presvedčíme. Nižšie si môžete prečítať, ako spoluprácu s nami hodnotia prekladatelia. Viac referencií prekladateľov nájdete tu.

Kreslená prekladateľka

Marta

Veľmi oceňujem prístup projektových manažérov, najmä ich profesionalitu, výborné komunikačné schopnosti a ochotu pomôcť. Projekty sú vždy precízne naplánované a pripravené, takisto úhrady faktúr sú vždy včasné. Spoluprácu môžem len odporúčať!

Kreslená prekladateľka

Eva

Projekty, ktoré mi zadáva spoločnosť Lexika, sú veľmi dobre pripravené. Skvelá komunikácia – projektoví manažéri sú vždy prívetiví. Na včasnú platbu za odvedenú prácu sa môžem spoľahnúť. Spoluprácu so spoločnosťou Lexika by som odporučila kedykoľvek.

Kreslená prekladateľka

Alice

So spoločnosťou Lexika spolupracujem veľmi rada. Ich projektoví manažéri sú veľmi priateľskí a nápomocní. Platby za faktúry prichádzajú vždy načas. Jednoducho povedané: skvelá spolupráca!

Kreslená prekladateľka

Beata

Výborná spolupráca a včasné úhrady faktúr. Celý tím Lexiky je veľmi priateľský a nápomocný. Dodávateľský portál je dobre usporiadaný a užívateľsky prívetivý. So spoločnosťou Lexika je radosť spolupracovať!

Kreslený prekladateľ

Aleš

Spoločnosť Lexika je veľmi dobrým obchodným partnerom – komunikácia je bezproblémová, ponúkajú zaujímavé projekty a férové sadzby, platby uhrádzajú včas.

Kreslená prekladateľka

Lucia

Oceňujem dobre fungujúci dodávateľský portál, ktorý je na vysokej technickej úrovni, včasné platby faktúr a rovnako aj spoluprácu so vždy príjemnými, ochotnými a komunikatívnymi projektovými manažérmi.