Preklady do angličtiny

Dodržíme odborné termíny i termíny dodania prekladu.

Pri prekladoch zo slovenčiny do angličtiny volíme vhodnú terminológiu s prihliadnutím na špecializáciu textu, zákazníkom preferované termíny i zvyklosti anglického jazyka.

Zakladáme si na dodržiavaní dodacích termínov a ďalších podmienok dohodnutých s našimi zákazníkmi. Aj preto patríme medzi lídrov v oblasti prekladov a tlmočenia na slovenskom trhu.

Ako si objednať preklad do angličtiny?

Preklad si môžete objednať pohodlne z domu či kancelárie. Stačí nám zaslať text, ktorý si želáte preložiť, a to buď e-mailom alebo online, vyplnením formuláru.

Texty následne zanalyzujeme a zašleme vám cenovú ponuku. Z nej si vyberiete variant, ktorý vám najviac vyhovuje.

Výber doplnkových služieb

Vďaka doplnkovým službám môžete preklad použiť bez ďalších úprav.
Ponúkame:

 • odbornú revíziu,
 • jazykovú korektúru rodeným hovoriacim angličtiny,
 • predtlačovú korektúru,
 • grafické a formátovacie služby (DTP) a iné.

  4 piliere kvalitného prekladu do angličtiny

  Použitie najnovších technológií: každodennou súčasťou našej práce sú prekladateľské nástroje na zvýšenie efektivity prekladu. Preklady do angličtiny tak dokážeme dodať vo vysokej kvalite, rýchlejšie a s jednotne použitou terminológiou vo všetkých vašich textoch.

  Profesionalita v každom bode: s profesionálnym prístupom sa u nás stretnete už pri zisťovaní vašich predstáv. Profesionálmi sú zároveň aj naši prekladatelia, ktorí musia zvládnuť náročný výberový proces. Môžete sa preto spoľahnúť, že váš text prekladá skúsený odborník na danú oblasť.

   

  Kontrola, kontrola, kontrola: každý preklad u nás prechádza viacstupňovou kontrolou kvality, pri ktorej využívame moderné postupy a nástroje, no neustále dbáme na to, aby každý preklad prešiel očami skúseného kontrolóra kvality, ktorý overuje formálnu aj grafickú stránku finálneho prekladu.

  Kvalita medzinárodných štandardov: náš systém riadenia kvality je certifikovaný podľa normy ISO 9001. Zároveň pri poskytovaní prekladateľských služieb dodržiavame požiadavky normy ISO 17100.

  Aké oblasti prekladáme?

  S prekladmi zo slovenčiny do angličtiny máme bohaté skúsenosti, ktoré naberáme už od roku 1993. Celkovo spolupracujeme s prekladateľmi, ktorí sa vyznajú až v 120 odboroch. Právo, medicína, technika či ekonómia – žiaden text nám nie je cudzí.

  Najčastejšie poskytujeme preklady zo slovenčiny do angličtiny v oblasti ekonómie, financií a práva – pre našich klientov prekladáme najmä obchodné a pracovné zmluvy, dokumentáciu pre verejné súťaže a tendre, podnikové predpisy a inú obchodnú alebo sporovú dokumentáciu. Medzinárodný obchod či expanzia na zahraničné trhy sú tak pre našich klientov o poznanie jednoduchšie.

  S ľahkosťou si však poradíme aj s prekladmi návodov a príručiek, technickej dokumentácie či s prekladmi titulkov.

  Potrebujete preklad zo slovenčiny do angličtiny?

  Kontaktuje nás a povedzte nám, s čím by sme vám mohli pomôcť.