Preklady do nemčiny

Kompletné služby na jednom mieste.

U nás si môžete k prekladu objednať aj grafické služby, predtlačovú korektúru alebo niektorú z ďalších doplnkových služieb.

Preklad vám dodáme v podobe pripravenej na použitie, bez ďalších starostí či úprav a vy sa môžete sústrediť len na váš biznis.

Objednanie za pár klikov

Objednajte si preklad pohodlne z domu či kancelárie. Text, ktorý si želáte preložiť zo slovenčiny do nemčiny nám zašlite e-mailom alebo vyplňte krátky formulár. Texty zanalyzujeme a zašleme cenovú kalkuláciu ušitú na mieru.

Preklad do nemčiny podľa vašich predstáv

Naším cieľom je pochopiť vaše potreby a poskytnúť vám prvotriedne prekladateľské a tlmočnícke služby.

Vašim požiadavkám prispôsobíme:

 • termín dodania,
 • kombináciu služieb,
 • výstupný formát prekladu.

  Ako zabezpečujeme kvalitné preklady?

  Sme skúsení profesionáli: projektoví manažéri v Lexike sú skúsení profesionáli z oblasti jazykových služieb. Pre váš preklad do nemčiny vyberú najvhodnejšieho prekladateľa spomedzi nami overených lingvistov. Naši prekladatelia nemčiny sú rodení hovoriaci cieľového jazyka a spĺňajú požiadavky medzinárodnej normy ISO 17100.

  Uplatňujeme viacstupňovú kontrolu prekladu: predtým, ako vám odovzdáme finálny preklad do nemčiny, podrobíme ho dôkladnej kontrole kvality, pri ktorej sa zameriavame nielen na dodržanie správnej terminológie, ale aj na formálnu a grafickú stránku prekladu.

   

  Používame najnovšie prekladateľské nástroje: použitím prekladateľských softvérov, tzv. CAT nástrojov, zabezpečíme vyššiu efektivitu, a teda aj kratší čas dodania. Vďaka CAT nástrojom pracujú prekladatelia rýchlejšie a v prekladoch zo slovenského do nemeckého jazyka používajú jednotnú terminológiu.

  Spĺňame medzinárodné štandardy: sme certifikovanou spoločnosťou podľa noriem ISO 9001 a ISO 17100. Každoročne sú naše pracovné postupy a systém riadenia kvality aktualizované a kontrolované audítorskou spoločnosťou.

  Na čo sa špecializujeme?

  Od roku 1993 sme vyhotovili preklady zo slovenčiny do nemčiny vo viac ako 120 oblastiach, pričom najžiadanejšími oblasťami sú technika a elektronika, právo, financie, ale aj strojárstvo, stavebníctvo či IT.

  Môžete sa na nás obrátiť s požiadavkou na preklad technickej dokumentácie, návodov na používanie, užívateľských príručiek i s lokalizáciou softvéru – všetko hravo preložíme.

  Rovnako radi pre vás zabezpečíme aj preklad obchodných zmlúv, finančných výkazov, účtovných závierok či správ z auditu.

  Vďaka prekladom do nemčiny uľahčujeme našim zákazníkom export produktov a služieb do Rakúska, Nemecka a Švajčiarska, ale aj do ďalších krajín.

  Potrebujete preklad zo slovenčiny do nemčiny?

  Kontaktuje nás a povedzte nám, s čím by sme vám mohli pomôcť.