Preklady do nemčiny

Kompletné služby na jednom mieste.

V Lexike sa môžete spoľahnúť na to, že váš preklad bude významovo presný a zároveň ľahko zrozumiteľný pre koncového čitateľa.

U nás si môžete k prekladu objednať aj grafické služby, predtlačovú korektúru alebo niektorú z ďalších doplnkových služieb.

Preklad vám dodáme v podobe pripravenej na použitie, bez ďalších starostí či úprav a vy sa môžete sústrediť len na váš biznis.

Získajte cenovú ponuku obratom

Objednanie za pár klikov

U nás si môžete preklad objednať pohodlne z domu či kancelárie. Text, ktorý si želáte preložiť zo slovenčiny do nemčiny nám zašlite e-mailom alebo vyplňte krátky formulár.

Texty zanalyzujeme a zašleme cenovú kalkuláciu ušitú na mieru.

Preklad do nemčiny podľa vašich predstáv

Naším cieľom je pochopiť vaše potreby a poskytnúť vám prvotriedne prekladateľské a tlmočnícke služby. Ideálnu kombináciu služieb, výstupný formát prekladu i termín dodania nastavíme presne podľa vašich požiadaviek. V prípade potreby vám radi odporučíme vhodné možnosti realizácie projektu.

Na čo sa špecializujeme?

Od roku 1993 sme vyhotovili preklady zo slovenčiny do nemčiny vo viac ako 120 oblastiach, pričom najžiadanejšími oblasťami sú technika a elektronika, právo, financie, ale aj strojárstvo, stavebníctvo či IT.

Môžete sa na nás obrátiť s požiadavkou na preklad technickej dokumentácie, návodov na používanie, užívateľských príručiek i s lokalizáciou softvéru – všetko hravo preložíme.

Rovnako radi pre vás zabezpečíme aj preklad obchodných zmlúv, finančných výkazov, účtovných závierok či správ z auditu.

Vďaka prekladom do nemčiny uľahčujeme našim zákazníkom export produktov a služieb do Rakúska, Nemecka a Švajčiarska, ale aj do ďalších krajín.

Ako zabezpečujeme kvalitné preklady?

Sme skúsení profesionáli: projektoví manažéri v Lexike sú skúsení profesionáli z oblasti jazykových služieb. Pre váš preklad do nemčiny vyberú najvhodnejšieho prekladateľa spomedzi nami overených lingvistov. Naši prekladatelia nemčiny sú rodení hovoriaci cieľového jazyka a spĺňajú požiadavky medzinárodnej normy ISO 17100.

Uplatňujeme viacstupňovú kontrolu prekladu: predtým, ako vám odovzdáme finálny preklad do nemčiny, podrobíme ho dôkladnej kontrole kvality, pri ktorej sa zameriavame nielen na dodržanie správnej terminológie, ale aj na formálnu a grafickú stránku prekladu.

 

Používame najnovšie prekladateľské nástroje: použitím prekladateľských softvérov, tzv. CAT nástrojov, zabezpečíme vyššiu efektivitu, a teda aj kratší čas dodania. Vďaka CAT nástrojom pracujú prekladatelia rýchlejšie a v prekladoch zo slovenského do nemeckého jazyka používajú jednotnú terminológiu.

Spĺňame medzinárodné štandardy: sme certifikovanou spoločnosťou podľa noriem ISO 9001 a ISO 17100. Každoročne sú naše pracovné postupy a systém riadenia kvality aktualizované a kontrolované audítorskou spoločnosťou.

Potrebujete preklad zo slovenčiny do nemčiny?

Kontaktuje nás a povedzte nám, s čím by sme vám mohli pomôcť.