Preklady z angličtiny

Vieme, že každý zákazník je jedinečný a má svoje unikátne požiadavky.

A práve dôsledná analýza požiadaviek a textov je jedným z kľúčov ku kvalitnému prekladu v Lexike.

Expresné termíny, špecifické oblasti, či niekoľko tisícstranové dokumenty – to všetko sme už úspešne zabezpečili.

Aj vďaka tomu našim spokojným klientom poskytujeme prekladateľské a tlmočnícke služby už viac ako 25 rokov.

Získajte cenovú ponuku obratom

Ako objednať preklad?

Váš text na preklad nám zašlite e-mailom alebo online, prostredníctvom formuláru na tejto stránke.

Dokumenty zanalyzujeme a na základe ďalších informácií a vašich požiadaviek vám vypracujeme cenovú ponuku priamo na mieru.

Benefity pre vás

Bezplatné konzultácie sú samozrejmosťou aj pri preklade z angličtiny do slovenčiny. Ak si to povaha textu alebo účel použitia vyžaduje, odporučíme vám vhodné doplnkové služby, aby ste preložený text mohli rovno použiť bez ďalších starostí.

Čo najčastejšie prekladáme?

Medzi naše najžiadanejšie špecializácie pri prekladoch z angličtiny do slovenčiny patrí právo, technika, IT a medicína. Celkovo zabezpečujeme preklady v 120 odboroch.

Technické preklady z anglického jazyka do slovenčiny, ktoré zahŕňajú najmä návody na používanie, príručky na údržbu a inštaláciu strojov a technických zariadení, uľahčujú našim klientom technologické inovácie či dovoz tovaru zo zahraničia.

Denne sa však stretávame aj s prekladmi obchodných a pracovných zmlúv, finančných výkazov a patentových prihlášok.

Lexika pre vás tiež zabezpečí profesionálnu lokalizáciu softvérupreklad titulkov vrátane titulkovania videí.

Na čo sa u nás môžete spoľahnúť?

Profesionalita a odbornosť: naši projektoví manažéri, ako aj prekladatelia z angličtiny, ktorí u nás prechádzajú prísnym výberovým procesom, sú skúsenými odborníkmi v oblasti jazykov. Z overených prekladateľov zvolíme toho najpovolanejšieho pre váš projekt.

Kvalita medzinárodných štandardov: náš systém riadenia kvality je certifikovaný podľa normy ISO 9001. Dodržiavanie požiadaviek normy ISO 17100 pri poskytovaní prekladov z angličtiny do slovenčiny je pre nás samozrejmosťou.

 

Viacnásobná kontrola: všetky preklady z angličtiny u nás prechádzajú viacnásobnou kontrolou kvality, ktorú vykonávame za použitia moderných nástrojov. Neustále dbáme na to, aby každý preklad dostal na odborné posúdenie aj skúsený kontrolór kvality.

Moderné prekladateľské technológie: pri práci používame najnovšie prekladateľské softvéry, ktoré proces prekladu zefektívňujú, urýchľujú a dokonca môžu znížiť vaše náklady na preklad z anglického jazyka.

Potrebujete preklad z angličtiny do slovenčiny?

Kontaktuje nás a povedzte nám, s čím by sme vám mohli pomôcť.