Preklady z angličtiny

Vieme, že každý zákazník je jedinečný a má svoje unikátne požiadavky.

A práve dôsledná analýza požiadaviek a textov je jedným z kľúčov ku kvalitnému prekladu v Lexike.

Expresné termíny, špecifické oblasti, či niekoľko tisícstranové dokumenty – to všetko sme už úspešne pre našich klientov zabezpečili.

Ako objednať preklad?

Váš text na preklad nám zašlite e-mailom alebo online, prostredníctvom formuláru na tejto stránke.

Dokumenty zanalyzujeme a na základe ďalších informácií a vašich požiadaviek vám vypracujeme cenovú ponuku priamo na mieru.

Benefity pre vás

 • Bezplatné konzultácie,
 • doplnkové služby,
 • vyše 25 rokov skúseností vo váš prospech,
 • preložený text môžete použiť bez ďalších starostí.

  Na čo sa u nás môžete spoľahnúť?

  Profesionalita a odbornosť: naši projektoví manažéri, ako aj prekladatelia z angličtiny, ktorí u nás prechádzajú prísnym výberovým procesom, sú skúsenými odborníkmi v oblasti jazykov. Z overených prekladateľov zvolíme toho najpovolanejšieho pre váš projekt.

  Kvalita medzinárodných štandardov: náš systém riadenia kvality je certifikovaný podľa normy ISO 9001. Dodržiavanie požiadaviek normy ISO 17100 pri poskytovaní prekladov z angličtiny do slovenčiny je pre nás samozrejmosťou.

   

  Viacnásobná kontrola: všetky preklady z angličtiny u nás prechádzajú viacnásobnou kontrolou kvality, ktorú vykonávame za použitia moderných nástrojov. Neustále dbáme na to, aby každý preklad dostal na odborné posúdenie aj skúsený kontrolór kvality.

  Moderné prekladateľské technológie: pri práci používame najnovšie prekladateľské softvéry, ktoré proces prekladu zefektívňujú, urýchľujú a dokonca môžu znížiť vaše náklady na preklad z anglického jazyka.

  Čo najčastejšie prekladáme?

  Medzi naše najžiadanejšie špecializácie pri prekladoch z angličtiny do slovenčiny patrí právo, technika, IT a medicína. Celkovo zabezpečujeme preklady v 120 odboroch.

  Technické preklady z anglického jazyka do slovenčiny, ktoré zahŕňajú najmä návody na používanie, príručky na údržbu a inštaláciu strojov a technických zariadení, uľahčujú našim klientom technologické inovácie či dovoz tovaru zo zahraničia.

  Denne sa však stretávame aj s prekladmi obchodných a pracovných zmlúv, finančných výkazov a patentových prihlášok.

  Lexika pre vás tiež zabezpečí profesionálnu lokalizáciu softvérupreklad titulkov vrátane titulkovania videí.

  Potrebujete preklad z angličtiny do slovenčiny?

  Kontaktuje nás a povedzte nám, s čím by sme vám mohli pomôcť.