Úradné preklady do nemčiny

Na prekladateľskom trhu pôsobíme od roku 1993 a patríme medzi lídrov na trhu. Máme bohaté skúsenosti s poskytovaním úradných prekladov zo slovenčiny do nemčiny.

Rýchlo a bez problémov: radi pre vás zabezpečíme úradný preklad zo slovenského do nemeckého jazyka. Bežne prekladáme rodné listy, vysvedčenia, certifikáty, výpisy z registra trestov, ale aj iné dokumenty slúžiace na úradné účely.

Váhate, či sa s úradným prekladom obrátiť na Lexiku?
Prečítajte si naše autentické referencie a presvedčte sa o kvalite sami.


Kontaktujte nás:
emailom na info@lexika.sk alebo
telefonicky na +421 2 5010 6700

Objednajte online

Aké výhody ponúkame?

Môžete sa spoľahnúť, že pri poskytovaní úradných prekladov do nemčiny u nás sa stretnete s profesionálnym prístupom, ochotou pomôcť a poskytnúť spoľahlivé a kompletné riešenia vašich potrieb. K tomu vám pribalíme aj tieto výhody:

  • prispôsobenie sa vašim požiadavkám,
  • kvalita vďaka prísnemu výberu tých najlepších prekladateľov nemčiny,
  • vyhotovenie úradného prekladu do nemčiny už do 24 hodín, či dokonca v rámci dňa,
  • priateľský a flexibilný prístup pracovníkov,
  • konzultácie zdarma,
  • interná kontrola správnosti,
  • veľký výber doplnkových služieb: terminologická a/alebo jazyková korektúra prekladu odborným nemeckým revízorom/korektorom,
  • žiadne skryté poplatky.

Kvalita = spokojnosť

Garantujeme kvalitu a dohodnuté dodacie termíny všetkých našich úradných prekladov. Spoločnosť Lexika má certifikovaný systém riadenia kvality v zmysle normy ISO 9001. Pri poskytovaní prekladateľských a tlmočníckych služieb postupujeme podľa normy ISO 17100.

Na kvalitu našich úradných prekladov zo slovenčiny do nemčiny sa môžete spoľahnúť aj vďaka dvojitej kontrole preložených dokumentov.

O službe úradný preklad do nemčiny

Úradný preklad je zväzok tvorený preloženým a originálnym dokumentom, ktorý je zviazaný trikolórou (trojfarebnou stužkou). Úradné preklady môže vykonávať iba prekladateľ menovaný Ministerstvom spravodlivosti SR, ktorí potvrdí správnosť a úplnosť prekladu svojím podpisom a pečiatkou so štátnym znakom.

Máte záujem o úradný preklad?

Napíšte nám. Pripravíme Vám nezáväznú cenovú ponuku.