Nové obchodné podmienky

Michal Kmeť Ciferník26.05.2016 Pre zákazníkov – Odborné preklady Čas čítania: < 1 min.
Nové obchodné podmienky_Lexika

Za posledné desaťročie sa všeobecné obchodné podmienky stali súčasťou našich každodenných životov. Môžeme na ne naraziť takmer všade – od nákupov cez internet až po uzatváranie životnej poistky. Malý obchodník aj nadnárodná poisťovňa – všetci používajú všeobecné obchodné podmienky na zjednodušenie právnych vzťahov.

Bohužiaľ, nie vždy je ľahké orientovať sa v niekoľkostranovom dokumente plnom právnych formulácií. Práve preto sme sa rozhodli naše všeobecné podmienky zmeniť a aspoň trochu Vám orientáciu v nich uľahčiť.

Naše všeobecné obchodné podmienky odteraz sú:

  • prehľadnejšie
    Súčasťou VOP je presný popis jednotlivých krokov – od Vášho dopytu na naše služby cez cenovú ponuku, ktorú od nás dostanete, objednávku a jej spracovanie, až po odovzdanie prekladu alebo zabezpečenie tlmočenia presne podľa Vašich predstáv.
  • transparentnejšie
    Odstránili sme neprehľadné právne termíny a podmienky sme upravili tak, aby ste vždy vedeli, čo si objednávate a za čo platíte.

Úplné znenie obchodných podmienok ktoré vstupujú do platnosti 1.6.2016 nájdete tu.

Michal Kmeť
Michal Kmeť
Managing director

S prekladateľským odvetvím som sa prvýkrát stretol v roku 1993, keď môj otec založil spoločnosť LEXIKA a ja som na bicykli roznášal texty na preklad našim prekladateľom. Vo firme som postupne prešiel takmer všetkými pozíciami. Štyri roky som pôsobil ako prezident Asociácie prekladateľských spoločností Slovenska, v súčasnosti som členom predsedníctva Európskej asociácie prekladateľských asociácií – EUATC. Aktívne sa zúčastňujem na odborných podujatiach v oblasti prekladateľského a lokalizačného odvetvia. Spolu s kolegami z Česka, Maďarska a Rakúska som spoluzakladal a organizujem konferenciu Meet Central Europe.

Čítaj viac

Páči sa vám čo píšeme?
Povedzte to ďalej!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *