Neobmedzená záruka na preklad

Michal Kmeť Ciferník14.06.2018 O Lexike Čas čítania: < 1 min.
Obchodné podmienky s lupou

Vzťahy postavené na dôvere a férový prístup k zákazníkom sú pre nás na prvom mieste. Aj preto sme sa rozhodli aktualizovať naše všeobecné obchodné podmienky. Aké pozitíva prinesú nové podmienky pre našich zákazníkov?

Úpravou obchodných podmienok sme sa snažili najmä o zlepšenie ich prehľadnosti a transparentnosti. Tak, aby im rozumel aj laik. Okrem toho nové VOP zahŕňajú aj:

Neobmedzenú záručnú dobu na preklady  – veríme totiž v kvalitu nami poskytovaných služieb. Aby sme vám dokázali, že sme skutočne spoľahlivým partnerom, poskytneme vám na preklady časovo neobmedzenú záruku.

Presnejšie definované služby v súlade s STN ISO 17100 – je pre nás dôležité, aby naši zákazníci presne vedeli, aké služby si od nás objednávajú a za čo platia. Preto naše nové obchodné podmienky zahŕňajú presnejšie definície základných pojmov a zrozumiteľnejšie vysvetlenie poskytovaných služieb v zmysle normy ISO 17100.

Nové obchodné podmienky vstupujú do platnosti 15.6.2017. Ich kompletné znenie si môžete prečítať tu.

Michal Kmeť
Michal Kmeť
Managing director

S prekladateľským odvetvím som sa prvýkrát stretol v roku 1993, keď môj otec založil spoločnosť LEXIKA a ja som na bicykli roznášal texty na preklad našim prekladateľom. Vo firme som postupne prešiel takmer všetkými pozíciami. Štyri roky som pôsobil ako prezident Asociácie prekladateľských spoločností Slovenska, v súčasnosti som členom predsedníctva Európskej asociácie prekladateľských asociácií – EUATC. Aktívne sa zúčastňujem na odborných podujatiach v oblasti prekladateľského a lokalizačného odvetvia. Spolu s kolegami z Česka, Maďarska a Rakúska som spoluzakladal a organizujem konferenciu Meet Central Europe.

Čítaj viac

Páči sa vám čo píšeme?
Povedzte to ďalej!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *