/ +421 2 5010 6700 Po – Pi: 8.00 – 18.00 hod.

Preklady v Bratislave

Michal Kmeť Ciferník05.02.2014 Pre zákazníkov – Odborné preklady Čas čítania: 2 min.

Spoločnosť LEXIKA poskytuje prekladateľské služby zo slovenčiny do viac ako 44 jazykov v Bratislave už od roku 1993. Našu prevádzku nájdete na Klincovej ulici č. 24 v bratislavskom Ružinove. Klincová ulica sa nachádza medzi Trenčianskou a Záhradníckou ulicou a z východnej strany ústi do ulice Ružová dolina.

Mapa okolia spoločnosti LEXIKA na Klincovej ulici č. 24 v Ružinove v Bratislave.

Klincová ulica je prejazdná len jedným smerom od Mraziarenskej smerom k Ružovej doline.

Príjazd zo Záhradníckej

Príjazd z centra a Ružinova

Keď prichádzate  autom z Ružinova či Starého Mesta, odporúčame vám odbočiť zo Záhradníckej ulice do Mraziarenskej a následne pokračovať na Klincovú.

Príjazd z obchvatu, Petržalky

Ak prichádzate po Bajkalskej ulici, odbočte na Trenčiansku ulicu, za predajňou Lidl choďte vpravo do Priemyselnej ulice a následne pokračujte po Klincovej.

Príjazd z Bajkalskej ulice

Budova Lexika
Spoločnosť Lexika má svoju prevádzku v bielo-modrej budove – rodinnom dome s viditeľnou firemnou tabuľou.

Budova Lexiky

Parkovanie
Krátkodobé parkovanie pre zákazníkov je možné priamo vo dvore nášho objektu, prípadne na Klincovej ulici či pri predajni Lidl. Odbočte sa z ulice priamo vo dvora a zaparkujte na niektoré z neoznačených miest.

Služby pre vás
V prevádzke na Klincovej ulici si môžete každý pracovný deň v čase od 8:00 ráno do 18:00 večer objednať a prevziať všetky úradné preklady, odborné preklady, objednať tlmočenie alebo k nám príďte po radu ak hľadáte odpoveď na otázky ohľadom prekladov, tlmočenia či lokalizácie.

Kontakt
Pre svoje pohodlie nás môžete kontaktovať vopred telefonicky na čísle +421 2 5010 6700, napíšte nám email alebo vyplňte online formulár. Obratom vám pripravíme cenovú ponuku alebo vás budeme kontaktovať a odporučíme najvhodnejší spôsob realizácie úradného a odborného prekladu či tlmočníckych služieb.

Podklady na preklad nám môžete zaslať poštou alebo doručiť osobne na adresu našej prevádzky (Klincová 24, 821 08 Bratislava) a pripravené preklady je možné prevziať na rovnakej adrese počas našich pracovných hodín.

Tešíme sa na Vás!

Páči sa vám čo píšeme?
Povedzte to ďalej!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *