Úradný preklad daňového priznania

Úradný preklad daňového priznania pre vás vyhotovíme

  • rýchlo,
  • pohodlne,
  • za výhodnú cenu.

Objednajte si v 5 jednoduchých krokoch:

1. Doručte nám dokument: osobne, e-mailom alebo online.
2. Už do 30 minút vás príjemne prekvapíme cenovou kalkuláciou.
3. Svoju objednávku potvrdíte.
4. My urobíme to, v čom sme najlepší.
5. V rukách máte hotový úradný preklad.

Prečo si vybrať Lexiku

V Lexike sa stretnete s priateľským a profesionálnym prístupom našich projektových manažérov. Tí pre vás zabezpečia bezchybné úradné preklady v termíne podľa vašich požiadaviek.

Vašim potrebám sa prispôsobíme aj pri spôsobe platby a doručenia: za preklad môžete zaplatiť v hotovosti, kartou aj prevodom a preklad vám môžeme zaslať aj poštou či kuriérom.

Objednajte online

Jazyky

Daňové priznanie najčastejšie úradne prekladáme zo slovenčiny do angličtiny a nemčiny.

Radi vám zabezpečíme preklad aj v inej jazykovej kombinácii v rámci európskych a ázijských jazykov, predovšetkým: francúzština, ruština, taliančina, maďarčina, poľština, španielčina, portugalčina, chorvátčina, srbčina, holandčina a ďalšie.

Rýchle dodanie

V rámci frekventovaných jazykov, akými sú angličtina a nemčina vám kratší úradný preklad pripravíme už do 24 hodín, a to bez príplatkov.

Pri väčšine ostatných jazykov môžete váš úradný preklad získať za výhodnú cenu už do 48 hodín. Preklad si prevezmete osobne v našej kancelárii alebo vám ho na vybranú adresu zašleme poštou či kuriérom.

Pohodlná platba

Úradný preklad môžete uhradiť priamo v našej prevádzke v hotovosti alebo kartou. Akceptujeme aj platby realizované bankovým prevodom či kartou on-line prostredníctvom PayPal.

Garancia kvality

Úradný prekladom od Lexiky môžete dôverovať. Každý úradne preložený dokument u nás podrobujeme dvojstupňovej kontrole kvality.

Vďaka tejto kontrole vám dodáme preklad, ktorý bude úplný a 100 % správny.

Čo je to úradný preklad

Úradný preklad vyhotovuje zásadne prekladateľ menovaný Ministerstvom spravodlivosti SR. Takýto prekladateľ svojím podpisom a pečiatkou so štátnym znakom potvrdí, že vyhotovený preklad sa zhoduje s obsahom v originálnom dokumente.

Môžete sa stretnúť aj s názvami overený preklad, súdny preklad, súdnoznalecký preklad, prípadne aj notársky preklad. V Lexike si ho nazývame úradný preklad.

Ako vyzerá úradný preklad

K originálnemu textu sa prikladá preložený text a vyhlásenie prekladateľa, v ktorom potvrdzuje, že obsah textu v oboch jazykoch sa zhoduje.

V listinnej podobe sa vytlačené dokumenty zviažu do jedného zväzku spolu originálnym dokumentom.

Elektronická verzia úradného prekladu sa podpíše mandátnym certifikátom a dodáva sa zvyčajne vo formáte ASiC (.asice).

Kto vykonáva úradný preklad

Úradný preklad daňového priznania či iného dokumentu dokumentov môže vykonať jedine úradný prekladateľ, ktorý zložil jazykové a odborné skúšky. Po splnení týchto požiadaviek je prekladateľ menovaný Ministerstvom spravodlivosti SR.

Použiť originál alebo kópiu

Úradný preklad daňového priznania je možné zviazať s originálom, notársky overenou kópiou prípadne aj s obyčajnou kópiou. Je vhodné si postup preveriť na úrade, ktorému budete dokument predkladať.

Máte záujem?

Napíšte nám, pripravíme vám cenovú ponuku.