Úradný preklad technického preukazu

Technický preukaz i ďalšie dokumenty k dovezenému vozidlu, ako napríklad potvrdenie o vyradení vozidla z evidencie, protokol o emisnej a technickej kontrole, COC certifikát, dokumenty o nadobudnutí vozidla (napr. kúpna zmluva, faktúra) pre vás úradne preložíme

  • rýchlo,
  • pohodlne,
  • za výhodnú cenu.

Objednajte si preklad jednoducho v 5 krokoch:

1. Doručíte nám dokument: osobne, e-mailom alebo online.
2. Už za 30 minút vás príjemne prekvapíme cenovou kalkuláciou.
3. Svoju objednávku potvrdíte.
4. My urobíme to, v čom sme najlepší.
5. V rukách máte hotový úradný preklad.

Objednajte online

Jazyky

Technický preukaz vám preložíme do angličtiny a nemčiny a ďalších európskych či ázijských jazykov.

Dokumenty k vozidlám najčastejšie prekladáme do/z jazykov: francúzština, ruština, taliančina, maďarčina, poľština, španielčina, portugalčina, chorvátčina, srbčina, holandčina a ďalších.

Rýchle dodanie

V rámci bežných jazykov, akými sú angličtina a nemčina vám zabezpečíme úradný preklad technického preukazu už do 24 hodín.

Preklady do väčšiny ostatných jazykov vám za výhodnú cenu pripravíme do 48 hodín. Preklad si prevezmete osobne v našej kancelárii, no môžeme vám ho zaslať aj poštou či kuriérom.

Pohodlná platba

Za úradný preklad môžete zaplatiť niekoľkými spôsobmi: v našej kancelárii v hotovosti i kartou, bankovým prevodom alebo kartou on-line prostredníctvom PayPal.

Vyberiete si to, čo vám vyhovuje.

Garancia kvality

Každý úradný preklad technického preukazu u nás prechádza podrobnou kontrolou kvality.

Vďaka tejto kontrole sa môžete spoľahnúť, že vo vašom úradnom preklade nechýba nijaká informácia a preložený obsah sa zhoduje s originálom.

Čo je to úradný preklad

Prekladateľ menovaný Ministerstvom spravodlivosti SR svojím podpisom a pečiatkou so štátnym znakom potvrdzuje, že ním vyhotovený úradný preklad zodpovedá významu textu v originálnom dokumente.

Nazýva sa aj súdny preklad, súdnoznalecký preklad, prípadne aj notársky preklad. V Lexike si ho objednáte pod názvom úradný preklad.

Ako vyzerá úradný preklad

K originálnemu dokumentu prekladateľ pripojí preložený text a vyhlásenie, ktorým potvrdzuje, že obsah textu v oboch jazykoch je rovnaký.

Listinnú podobu tvorí zväzok originálneho dokumentu a prekladu zviazaný trojfarebnou stužkou.

Elektronickú verziu úradného prekladu prekladateľ podpíše mandátnym certifikátom. Zašleme vám ho v forme podpisového kontajnera (.asice).

Kto vykonáva úradný preklad

Úradný preklad technického preukazu môže vykonať iba úradný prekladateľ menovaný Ministerstvom spravodlivosti SR na základe úspešne zložených jazykových a odborných skúšok.

Použiť originál alebo kópiu

Úradný preklad technického preukazu a ďalších dokumentov k vozidlu zvyčajne stačí zviazať s obyčajnou kópiou originálneho dokumentu, prípadne s notársky overenou kópiou.

Prečo si zvoliť Lexiku?

Priateľský a profesionálny prístup spolu s rýchlym dodaním bezchybných úradných prekladov dokumentov k vozidlu zaručia vašu spokojnosť.

Sme flexibilní: za preklad môžete zaplatiť v hotovosti, kartou i prevodom a preklad vám dodáme aj poštou či kuriérom.

Máte záujem?

Napíšte nám, pripravíme vám cenovú ponuku.